13 stycznia, 2016

Debata Szkolnictwo wyższe a przyszłość małopolskiej poligrafii – Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej

W dniu 13 stycznia 2016 roku na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej odbyła się debata Szkolnictwo wyższe a przyszłość małopolskiej poligrafii. Wzięli w niej udział skupieni wokół Małopolskiego Klastra Poligraficznego przedsiębiorcy branży poligraficznej oraz przedstawiciele WM PK. Głównym celem debaty była prezentacja kierunku Inżynieria produkcji oraz realizowanych w ramach tego kierunku specjalności poligraficznych. Była to też okazja do nawiązania kontaktów i wyznaczenia kierunków dalszych działań związanych z kształceniem specjalistów dla branży poligraficznej.

Dowiedz się więcej »Debata – Szkolnictwo wyższe a przyszłość małopolskiej poligrafii – Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej