Konsultacje

Konsultacje pracowników M-06
w semestrze letnim 2020/21

na podstawie https://spispracownikow.pk.edu.pl/
(aktualizacja 16.04.2021)

Alfabetycznie

Bizoń Wojciech, mgr inż.

Wtorek10.00-11.30 MS Teams

Telefon: 32 67
E-mail: wojciech.bizon@pk.edu.pl
Pokój E12a

Boratyńska-Sala Anna, dr inż.

Wtorek9:00-10:30 – zdalnie na Teams
Sobota13.30-15.00 – zdalnie na Teams (po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym)

Telefon: 32 83
E-mail:  anna.boratynska-sala@pk.edu.pl
Pokój C 215

Duda Jan, dr hab. inż., prof. PK

Wtorek 11.00-12.00 tygodnie parzyste on line
Środa 12.30-13.30 on line

Telefon: 32 84
E-mail: jan.duda@pk.edu.pl
Pokój C 209b

Gawlik Józef, prof. dr hab. inż.

Wtorek11.00-12.30 zdalnie -Teams, lub po umówieniu się pok. C215
Czwartek16.00-17.00 zdalnie -Teams, lub po umówieniu się pok. C215

Telefon: 32 46
E-mail: jozef.gawlik@pk.edu.pl
Pokój C 215

Gibas Piotr, mgr inż.

Telefon: 32 51
E-mail:  piotr.gibas@pk.edu.pl
Pokój C 210a

Gola Łukasz, dr inż.

Poniedziałek11.00-12.30 MS TEAMS. Dla studiów stacjonarnych
Czwartek20.00-21.30 MS TEAMS. Dla studiów niestacjonarnych

Telefon: 32 61
E-mail: lgola@pk.edu.pl
Pokój C 207b

Góra – Maniowska Marta,  dr inż.

Konsultacje na Teams po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania.

Telefon: 32 26
E-mail:  marta.gora-maniowska@pk.edu.pl

mgora@mech.pk.edu.pl
Pokój A 315

Grabowski Marcin, dr inż.

Poniedziałek11.00-12.30 platforma TEAMS kod do zespołu: z30n8ff
Czwartek 12.00-13.30 platforma TEAMS kod do zespołu: z30n8ff

Telefon: 37 49
E-mail: marcin.grabowski@pk.edu.pl
Pokój C 213

Franczyk Emilia, mgr inż.

Wtorek10:00-11:30 na platformie Teams

Telefon: 32 45
E-mail: franczykemilia@gmail.com
Pokój A 411

Habel Jacek, dr inż.

Środa 17.30-19.00 MS Teams
Czwartek 12.30-14.00 MS Teams

Telefon: 32 39
E-mail: jacek.habel@pk.edu.pl
Pokój C 209a

Karbowski Krzysztof, dr hab. inż., prof. PK

Poniedziałek12.30-14.30 MS Teams
Czwartek12.30-14.30 MS Teams

Telefon: 32 47
E-mail: krzysztof.karbowski@pk.edu.pl
Pokój C 205b, C 203

Kiepura-Czubacka Małgorzata, mgr inż.

Wtorek11.00-12.30

Telefon: 32 17
E-mail: czubacka@mech.pk.edu.pl
Pokój A 313

Dodatkowe terminy konsultacji po uprzednim kontakcie mailowym

Kowalczyk Małgorzata,  dr inż.

Czwartek 9.00-12.00 MS Teams

Telefon: 32 45,
E-mail: malgorzata.kowalczyk@pk.edu.pl
Pokój A 411

Kozień Adrian,  mgr inż.

Poniedziałek18.00-19.30 ZDALNIE
Środa18.00-19.30 ZDALNIE

Telefon: 32 26; 500 821 100
E-mail:  adrian.kozien@pk.edu.pl
Pokój A 315

Krajewska-Śpiewak Joanna, dr inż.

Wtorek 15.00-16.30 Konsultacje zdalne (MS Teams) po wcześniejszym kontakcie – studia niestacj.
Czwartek 11.00-12.30 Konsultacje zdalne (MS Teams) po wcześniejszym kontakcie

Telefon: 32 55
E-mail:  joanna.krajewska-spiewak@pk.edu.pl
Pokój C 210b

Krenich Stanisław,  dr inż.

Czwartek 16.00-17.00 Teams
Piątek 11.00-13.00 Teams

Telefon: 32 18
E-mail: krenich@mech.pk.edu.pl
Pokój A 321

Krupa Krzysztof, dr inż., prof. PK

Środa 8.00-9.30 MS Teams lub pok.A310 (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)
Czwartek 19.35-20.35 MS Teams lub pok.A310 (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)
lub pok. A310 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Telefon: 32 24
E-mail: krzysztof.krupa@pk.edu.pl
Pokój A 310

Lipiec Piotr, dr inż.

Wtorek 18.00-19.30 MS Teams
Czwartek 18.00-19.30 MS Teams

Telefon: 32 69
E-mail: piotr.lipiec@pk.edu.pl
Pokój C 211b

Malec Elżbieta, mgr inż.

Poniedziałek 16.00-17.30 zdalnie, po wcześniejszym uzgodnieniu mailem
Środa 9.00-10.30 zdalnie, po wcześniejszym uzgodnieniu mailem

Telefon: 32 83
E-mail:  elzbieta.malec@pk.edu.pl
Pokój C 215

Malec Marcin,  dr inż.

Poniedziałek 13.00-14.30 telefonicznie 505-928-357 lub MS Teams
Czwartek17.00-18.30 telefonicznie 505-928-357 lub MS Teams

Telefon: 32 42
E-mail: marcin.malec@pk.edu.pl
Pokój A 311

Małopolski Waldemar,  dr inż.

Poniedziałek 18.00-19.30 Microsoft Teams
Czwartek 9.00-10.30 Microsoft Teams

Telefon: 32 13
E-mail:  waldemar.malopolski@pk.edu.pl
Pokój A 314

Matras Andrzej, dr inż.

Poniedziałek 11.00-12.30 Teams
Poniedziałek 15.00-16.30 Teams

Telefon: 32 29
E-mail: amatras@pk.edu.pl
Pokój A 410

Morawski Marcin,  dr inż.

Poniedziałek 12.30-14.00, pokój A311, (zdalnie na Ms TEAMS)
Czwartek 14.30-16.00, pokój A311, (zdalnie na Ms TEAMS)

Telefon: 32 42
E-mail: marcin.morawski@pk.edu.pl
Pokój A 311

Motyka Sabina,  dr inż.

Poniedziałek 16.00-17.30 st.niestacjonarne MS Teams, po wcześniejszym potwierdzeniu email
Czwartek 9.15-10.45 st.stacjonarne MS Teams

Telefon: 32 68
E-mail: sabina.motyka@pk.edu.pl
Pokój C 214

Niemczewska – Wójcik Magdalena, dr hab. inż., prof. PK

Poniedziałek 12.30-14.00 Teams (po wcześniejszym uzgodnieniu)
Czwartek 7.30-9.00 Teams (po wcześniejszym uzgodnieniu)
Czwartek 17.00-18.30 Teams (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Telefon: 32 59, 36 14
E-mail:  magdalena.niemczewska-wojcik@pk.edu.pl
Pokój C 205a

Pobożniak Janusz, dr inż.

Poniedziałek 14.30-16.00 MS Teams, C207, Studia stacjonarne,
Poniedziałek 18.00-19.30 MS Teams, C207, Studia niestacjonarne

Telefon: 32 66
E-mail:  janusz.pobozniak@pk.edu.pl
Pokój C 207a

Rumian Ksenia, mgr inż.

Poniedziałek9.00-10.30 A411/MS Teams
Piątek12.30-13.30 A411/MS Teams

Telefon: 32 45
E-mail:  ksenia.rumian@pk.edu.pl
Pokój A 411

Skoczypiec Sebastian, prof. dr hab. inż. 

Wtorek 13.00-14.30 MS Teams
Czwartek 11.00-12.30 MS Teams

Telefon: 37 43
E-mail:  sebastian.skoczypiec@pk.edu.pl
Pokój C 211a

Słodki Bogdan, dr hab. inż.

Poniedziałek17.30-19.00 MS Teams
Środa9.00-10.30 MS Teams

Telefon: 32 12
E-mail: bogdan.slodki@pk.edu.pl
Pokój A 412

Słota Adam,  dr inż.

Poniedziałek 12.30-14.00 zdalnie – Teams
Czwartek 9.00-10.30 zdalnie – Teams

Telefon: 32 41
E-mail: adam.slota@pk.edu.pl
Pokój A 312

Struzikiewicz Grzegorz, dr inż.

Wtorek 10.45-12.15 MS Teams – WM PK pok. 415 – Studia Stacjonarne
Wtorek16.00-17.30 MS Teams – WM PK pok. 415 – Studia Niestacjonarne

Telefon: 32 14
E-mail: grzegorz.struzikiewicz@pk.edu.pl
Pokój A 415

Ślusarczyk Łukasz, dr inż.

Wtorek13.00-14.30 – zdalnie
Czwartek16.00-17.30- zdalnie

Telefon: 32 14
E-mail: lukasz.slusarczyk@pk.edu.pl
Pokój A 415

Trela Ryszard, mgr inż.

Wtorek 11.30-13.00 teams
Czwartek12.30-14.00 teams

Telefon: 32 22
E-mail:  ryszard.trela@pk.edu.pl
Pokój A 322

Warżołek Dorota, mgr inż.

Wtorek 12.45-14.15 MS Teams (SS)
Piątek 14.45-16.15 MS Teams (SN)

Telefon: 32 61
E-mail:  dwarzolek@pk.edu.pl
Pokój C 201

Wojakowski Paweł, dr inż.

Środa 17:00-18:30 – zdalnie Teams
Czwartek 9:30-11:00 – zdalnie Teams

Telefon: 32 61
E-mail: pwojakowski@pk.edu.pl
Pokój C 207b

Wójcik Krzysztof,  dr inż.

Środa14.30-16.00 A308, zdalnie
Czwartek9.15-11.00 A308, zdalnie

Telefon: 32 19, 32 63
E-mail: krzysztof.wojcik@pk.edu.pl
Pokój A 308

Wyszyński Dominik, dr inż.

Poniedziałek 9.00-10.30 Microsoft Teams (studia stacjonarne)
Poniedziałek15.00-16.30 Microsoft Teams (studia niestacjonarne)

Telefon: 37 49
E-mail:  dominik.wyszynski@pk.edu.pl ; erasmus_wm@pk.edu.pl
Pokój C 213

Zając Jerzy,  dr hab. inż., prof. PK

Czwartek13.30-14.30 – Aktualnie w trybie zdalnym, po zgłoszeniu mailowym.

Telefon: 32 43,  20 57
E-mail: jerzy.zajac@pk.edu.pl; pe@pk.edu.pl
Pokój A 309

Zębala Wojciech, prof. dr hab. inż.

Wtorek 10.00-11.30 A, pokój 417 lub platforma Teams
Środa 14.30-16.00 platforma Teams

Telefon: 32 53
E-mail: wojciech.zebala@pk.edu.pl
Pokój A 417

Zych Jarosław,  mgr inż.

Wtorek9.00-10.30 Platforma Teams
Wtorek16.00-17.30 Platforma Teams

Telefon: 32 22
E-mail:  jaroslaw.zych@pk.edu.pl
Pokój A 322

Żyra Agnieszka,  mgr inż.

Środa9.15-10.45 konsultacje zdalne, MS Teams
Czwartek9.15-10.45 konsultacje zdalne, MS Teams

Telefon: 32 55
E-mail:  agnieszka.zyra@pk.edu.pl
Pokój C 210b