Konsultacje

Konsultacje pracowników M-06
w semestrze zimowym 2020/21

na podstawie https://spispracownikow.pk.edu.pl/ (aktualizacja 18.11.2020)

Alfabetycznie

Bizoń Wojciech, mgr inż.

Wtorek10.00-11.30

Telefon: 32 67
E-mail: wojciech.bizon@pk.edu.pl
Pokój E12a

Boratyńska-Sala Anna, dr inż.

Poniedziałek10.00-11:30
zdalnie na Teams

Telefon: 32 83
E-mail:  anna.boratynska-sala@pk.edu.pl
Pokój C 215

Duda Jan, dr hab. inż., prof. PK

Wtorek11.00-12.00
Wtorek16.00-17.00
Czwartek11.00-12.00

Telefon: 32 84
E-mail: jan.duda@pk.edu.pl
Pokój C 209b

Gawlik Józef, prof. dr hab. inż.

Poniedziałek11:00-12:30
Środa17.00-18.00
C215 lub zdalnie po umówieniu się

Telefon: 32 46
E-mail: jozef.gawlik@pk.edu.pl
Pokój C 215

Gibas Piotr, mgr inż.

Telefon: 32 51
E-mail:  piotr.gibas@pk.edu.pl
Pokój C 210a

Gola Łukasz, dr inż.

Środa10.00-11.30 MS Teams
Czwartek17.00-18.30 MS Teams

Telefon: 32 61
E-mail: lgola@pk.edu.pl
Pokój C 207b

Góra – Maniowska Marta,  dr inż.

Poniedziałek9.15-10.45 (N)
Poniedziałek14.00-15.30 (P)
Wtorek11.00-12.30 (P)
Wtorek16.15-17.45 (P)

Telefon: 32 26
E-mail:  marta.gora-maniowska@pk.edu.pl
Pokój A 315

Grabowski Marcin, dr inż.

Poniedziałek9.00-10.30 MS Teams
Piątek14.45-16.15 MS Teams

Telefon: 37 49
E-mail: marcin.grabowski@pk.edu.pl
Pokój C 213

Habel Jacek, dr inż.

Poniedziałek12.30-14.00 MS Teams
Poniedziałek18.00-19.30 MS Teams

Telefon: 32 39
E-mail: jacek.habel@pk.edu.pl
Pokój C 209a

Karbowski Krzysztof, dr hab. inż., prof. PK

Poniedziałek 8.00-9.30
Wtorek 8.00-9.30

Telefon: 32 47
E-mail: krzysztof.karbowski@pk.edu.pl
Pokój C 205b, C 203

Kiepura-Czubacka Małgorzata, mgr inż.

Wtorek11.00-12.30
Środa18.00-19.30

Telefon: 32 17
E-mail: czubacka@mech.pk.edu.pl
Pokój A 313

Dodatkowe terminy konsultacji po uprzednim kontakcie mailowym

Kowalczyk Małgorzata,  dr inż.

Środa10.15-13.15 MS Teams

Telefon: 32 45, 36 10
E-mail: malgorzata.kowalczyk@pk.edu.pl
Pokój A 411

Kozień Adrian,  mgr inż.

Wtorek11.00-12.30 MS Teams lub Skype
po wcześniejszym uzgodnieniu

Telefon: 32 26; 500 821 100
E-mail:  adrian.kozien@pk.edu.pl
Pokój A 315

Krajewska-Śpiewak Joanna, dr inż.

Wtorek11.00-12.30
Konsultacje w formie on-line przez Skype
lub MS Teams po wcześniejszym uzgodnieniu.

Telefon: 32 55
E-mail:  joanna.krajewska-spiewak@pk.edu.pl
Pokój C 210b

Krenich Stanisław,  dr inż.

Poniedziałek19.30-21.00 MS Teams
Czwartek9.30-11.00 MS Teams

Telefon: 32 18
E-mail: krenich@mech.pk.edu.pl
Pokój A 321

Krupa Krzysztof, dr inż., prof. PK

Poniedziałek9.00-11.00 MS Teams
Czwartek17.45-18.45 MS Teams
Piątek9.00-10.00 MS Teams
lub pok. A310 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Telefon: 32 24
E-mail: kkrupa@pk.edu.pl
Pokój A 310

Lipiec Piotr, dr inż.

Wtorek10.30-12.00
Czwartek16.00-17.30

Telefon: 32 69
E-mail: piotr.lipiec@pk.edu.pl
Pokój C 211b

Malec Elżbieta, mgr inż.

Poniedziałek15.15-16.45 – zdalnie
Środa9.30-11.00 – zdalnie

Telefon: 32 83
E-mail:  elzbieta.malec@pk.edu.pl
Pokój C 215

Malec Marcin,  dr inż.

Poniedziałek9.00-10.30 MS Teams lub FB lub Gmail
Wtorek15.00-16.30 MS Teams lub FB lub Gmail
lub telefonicznie (kom. 505-928-357)

Telefon: 32 42
E-mail: marcin.malec@pk.edu.pl
Pokój A 311

Małopolski Waldemar,  dr inż.

Wtorek8.00-9.30
Czwartek13.30-15.00

Telefon: 32 13
E-mail:  waldemar.malopolski@pk.edu.pl
Pokój A 314

Matras Andrzej, dr inż.

Środa15.00-16.30
Piątek12.30-14.00

Telefon: 32 29
E-mail: amatras@pk.edu.pl
Pokój A 410

Morawski Marcin,  dr inż.

Poniedziałek12.30-14.00 MS Teams
Środa12.30-14.00 MS Teams

Telefon: 32 42
E-mail: marcin.morawski@pk.edu.pl
Pokój A 311

Motyka Sabina,  dr inż.

Poniedziałek 16.00-17.30 SN – MS Teams po potwierdzeniu e-mail
Czwartek11:00-12:30 SS – MS Teams
możliwość konsultacji w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu

Telefon: 32 68
E-mail: sabina.motyka@pk.edu.pl
Pokój C 214

Niemczewska – Wójcik Magdalena, dr hab. inż., prof. PK

Poniedziałek 12:30-14:00  w A09 Dziekanat – dyżur dziekański
Piątek 13:30-15:00 studia stacjonarne
Piątek  15:00-16:30 studia niestacjonarne

Telefon: 32 59, 36 14
E-mail:  magdalena.niemczewska-wojcik@pk.edu.pl
Pokój C 205a

Pobożniak Janusz, dr inż.

Poniedziałek 11.00-12.30 Studia stacjonarne
Poniedziałek 18.00-19.30 Studia niestacjonarne

Telefon: 32 66
E-mail:  janusz.pobozniak@pk.edu.pl
Pokój C 207a

Skoczypiec Sebastian, prof. dr hab. inż. 

Wtorek11:00-12:30 – MS Teams
Czwartek9:00-10:30 – MS Teams

Telefon: 37 43
E-mail:  sebastian.skoczypiec@pk.edu.pl
Pokój C 211a

Słodki Bogdan, dr hab. inż.

Wtorek11.00-12.30 – MS Teams
Czwartek13.15-14.45 – MS Teams

Telefon: 32 12
E-mail: bogdan.slodki@pk.edu.pl
Pokój A 412

Słota Adam,  dr inż.

Wtorek11:00-12:30 – MS Teams
Wtorek18:30-20:00 – MS Teams

Telefon: 32 41
E-mail: adam.slota@pk.edu.pl
Pokój A 312

Struzikiewicz Grzegorz, dr inż.

Wtorek12:00-14:00 Studia Stacjonarne
Wtorek16:00-17:30 Studia Niestacjonarne

Telefon: 32 14
E-mail: grzegorz.struzikiewicz@pk.edu.pl
Pokój A 415

Ślusarczyk Łukasz, dr inż.

Poniedziałek12.00-13.30
Wtorek15.00-16.30

Telefon: 32 14
E-mail: lukasz.slusarczyk@pk.edu.pl
Pokój A 415

Trela Ryszard, mgr inż.

Wtorek11.30-13.00
Czwartek13.00-14.30

Telefon: 32 22
E-mail:  ryszard.trela@pk.edu.pl
Pokój A 322

Warżołek Dorota, mgr inż.

Środa12.45-14.15
Czwartek12.45-14.15

Telefon: 32 61
E-mail:  dwarzolek@pk.edu.pl
Pokój C 201

Wojakowski Paweł, dr inż.

Środa13.00-14.30
Czwartek18.00-19.30

Telefon: 32 61
E-mail: pwojakowski@pk.edu.pl
Pokój C 207b

Wójcik Krzysztof,  dr inż.

Środa14.30-16.00
Czwartek12.45-14.15

Telefon: 32 19, 32 63
E-mail: krzysztof.wojcik@pk.edu.pl
Pokój A 308

Wyszyński Dominik, dr inż.

Poniedziałek9.00-10.30 MS Teams
Poniedziałek15.00-16.30 MS Teams

Telefon: 37 49
E-mail:  dominik.wyszynski@pk.edu.pl ; erasmus_wm@pk.edu.pl
Pokój C 213

Zając Jerzy,  dr hab. inż., prof. PK

Czwartek13.30-14.30

Telefon: 32 43,  20 57
E-mail: jerzy.zajac@pk.edu.pl; pe@pk.edu.pl
Pokój A 309

Zębala Wojciech, prof. dr hab. inż.

Poniedziałek11.00-12.30 – MS Teams
Piątek15.00-16.30- MS Teams

Telefon: 32 53
E-mail: wojciech.zebala@pk.edu.pl
Pokój A 417

Zych Jarosław,  mgr inż.

Wtorek11:00-12:30
Środa9:00-10:30

Telefon: 32 22
E-mail:  jaroslaw.zych@pk.edu.pl
Pokój A 322

Żyra Agnieszka,  mgr inż.

Poniedziałek9.30-11.00 – MS Teams
Wtorek12.30-14.00 – MS Teams

Telefon: 32 55
E-mail:  agnieszka.zyra@pk.edu.pl
Pokój C 210b

W okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych konsultacje dla studentów w wyznaczonych godzinach będą się odbywały za komunikatora Skype (profil: live:agazyra)