Wydział Mechaniczny

Kategoria naukowa A

w dyscyplinie: inżynieria mechaniczna

Szkoła letnia z zakresu rozwoju, wytwarzania przyrostowego, metody elementów skończonych i zastosowań medycznych

W tej Szkole letniej zdobędziesz kompetencje i umiejętności z zakresu rozwoju, symulacji i wytwarzania addytywnego i zastosowań medycznych.

Oferta skierowana dla studentów II stopnia.

Będziesz pracować nad interdyscyplinarnym projektem rozwojowym „urządzenie douszne” w grupie z innymi studentami z zagranicy.

Na wykładach dowiesz się o metodach rozwoju, procesach i narzędziach programowych, które zastosujesz bezpośrednio z kolegami i profesorami w projekcie z zakresu technologii medycznej.

Ponadto będziesz pracować praktycznie w laboratorium nad drukiem 3D, skanowaniem 3D, MES, badaniami materiałowymi i badaniami przepływowymi.

Dla uczestników dostępne będą internetowe kursy języka angielskiego przygotowujące do szkoły letniej.

Szczegóły pod adresem: