Konkurs Siemensa – prace dyplomowe – zgłoszenia do 15 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

“W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, pragnę poinformować i przypomnieć o przesuniętym terminie zgłaszania wniosków w kolejnej edycji Konkursu Siemensa na najlepszą pracę dyplomową.
W tegorocznej edycji termin zgłaszania prac mija 15 czerwca 2020 r.
Zgłaszane prace (inżynierskie oraz magisterskie) powinny obejmować swoją tematyką zagadnienia związane z aktywnością firmy Siemens w szczególności automatyka, robotyka, elektrotechnika. Do konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione po 1 stycznia 2018 roku.
Dla autorów trzech najlepszych prac zostaną ufundowane nagrody pieniężne (I Nagroda 10 000 zł, II Nagroda 5000 zł, III Nagroda 3000 zł), natomiast każdy wydział (instytut) uczelni z którego będą się wywodzić laureaci otrzyma specjalny edukacyjny voucher na wyposażenie laboratorium w urządzenia sterujące (do wyboru zestawy wchodzące w skład specjalnej oferty dla dydaktyki).
Przewidziane są również dodatkowe wyróżnienia Siemensa dla prac, które w ciekawy sposób nawiązują do zastosowania systemów automatyki SIMATIC.
Uprzejmie prosimy o przekazanie tej informacji osobom zainteresowanym.
W przypadku jakichkolwiek pytań służę pomocą i jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konkursie.”

Oficjalne informacje, regulamin konkursu i wnioski które można wypełnić i przesłać elektronicznie opublikowane są na stronie:
https://www.pw.edu.pl/Badania-i-nauka/Konkursy/Konkurs-o-Nagrode-Siemensa/Konkurs-o-nagrode-Siemensa-dla-absolwentow-studiow-I-i-II-stopnia2