Uroczyste zakończenie XXVII edycji Polsko- Amerykańskiej Szkoły Biznesu

W dniu 19 listopada 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie i rozdanie dyplomów dla kolejnej XXVII edycji Polsko- Amerykańskiej Szkoły Biznesu Program Executive Master of Business Administration Politechniki Krakowskiej, programu działającego w PK nieprzerwanie od 1995r.

Na uroczystość, tradycyjnie zorganizowaną na terenie kampusu PK w Czyżynach, przybył konsul USA ds. polityczno-ekonomicznych w Krakowie Christian Cardona. Obecni byli przedstawiciele władz uczelni z prorektorem prof. Jerzym Zającem i dziekanem Wydziału Mechanicznego prof. Jerzym Sładkiem.

Uczestnicy programu Executive Master of Business Administration otrzymali dyplomy  MBA Politechniki Krakowskiej i Central Connecticut State University.