Cart

środa, 21 grudzień 2016

LSC Communications

 

Spotkanie z LSC Communications oraz Małopolskim Klastrem Poligraficznym na Wydziale Mechanicznym PK - 21.12.2016

Spotkanie pt. Małopolski rynek poligraficzny, miało na celu dostarczenie odpowiedzi na pytanie, w jakim kierunku będą dokonywały się zmiany w świecie poligrafii. Przedstawiciele pracodawców (Małopolski Klaster Poligraficzny oraz LSC Communications) 
wyjaśnili zainteresowanym różnice pomiędzy możliwościami współczesnych technik drukarskich (Mierzmy się ze stereotypami o poligrafii)oraz wskazali preferencje pracodawców (Kogo szukają na rynku pracy, jakie kompetencje są cenione, oraz co oferują?). 
Dla tych, którzy chcieli praktycznie zweryfikować swoją znajomość tematyki, zostały przygotowane testy kompetencyjne oraz zadania do samodzielnej realizacji, z których LSC Communications korzysta w procesie rekrutacji .Spotkanie zgromadziło najbardziej zainteresowane (tą tematyką) osoby z Wydziału Mechanicznego (studenci I i II stopnia kierunku Inżynieria Produkcji oraz pracownicy M6) i uważam za ciekawe, progresywne w zakresie kształcenia i budzące zadowolenie wśród zgromadzonych (czego dowodem są rozpromienione twarze na fotografiach kolegi Piotra Gibasa). Dziękuję wszystkim za przybycie oraz wsparcie przy organizacji- Anna Kiełbus
środa, 21 grudzień 2016

Back to top