Zapraszamy do panelu dyskusyjnego 3D ERA

To trzecie wydarzenie z cyklu „Spotkanie z drukiem 3D” tym razem organizowane w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Panel dyskusyjny skierowany jest do osób związanych z branżą druku 3D oraz pasjonatów. Natomiast ekspertami będą osoby ze świata biznesu (producenci drukarek, filamentów), ekonomii oraz nauki (specjaliści związani z wytwarzaniem przyrostowym z krakowskich uczelni). Dyskusja obejmować będzie zagadnienia takie jak: stan przedsiębiorstw małopolskich na tle krajowej oraz zagranicznej konkurencji, nisze występujące na rynku małopolskim, rozwój małopolskich przedsiębiorstw, przyszłość rynku druku 3D, wsparcie dla małopolskich przedsiębiorców.

Po dyskusji prowadzonej przez Annę Kiełbus i Agnieszkę Gołąb pracowników Politechniki Krakowskiej oraz Karolinę Furyk-Grabowską współwłaściciela przedsiębiorstwa 3D FLY, słuchacze będą mogli zadawać pytania  ekspertom.  Panel dyskusyjny będzie transmitowany na żywo w Internecie, a internauci będą mogli zadawać pytania on-line.

Po panelu dyskusyjnym odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez pracowników PK z zakresu przedsiębiorczości oraz z możliwości korzystania z dotacji dla firm.

Zapisy na wydarzenie poprzez stronę https://3dera.evenea.pl/

Serdecznie zapraszam